Hollyland Solidcom C1

Popis techniky

Plně duplexní bezdrátový interkomový systém Hollyland Solidcom C1

1 000 FT plně duplexní bezdrátový interkomový náhlavní systém
Plně duplexní bezdrátový interkomový systém Solidcom C1 využívající pokročilou technologii DECT 6.0 je prvním skutečně bezdrátovým a samostatným komunikačním řešením společnosti Hollyland s výjimečnou čistotou zvuku. Systém pracuje v pásmu 1,9 GHz a poskytuje spolehlivý přenosový dosah až 1000 stop (350 m) poloměru (LOS).

Tok konverzace bez námahy
Ovládání bez použití rukou maximalizuje produktivitu týmu.
Každá náhlavní souprava je navržena se schématem diverzity dvou antén, které posiluje schopnost proti rušení a zaručuje zabezpečenou a stálou týmovou komunikaci ve složitých prostředích.

Skutečná bezdrátová samostatná náhlavní souprava komunikační řešení
Bez opasku nebo základnové stanice nabízí vysoce přenosný a hands-free koordinační zážitek pro mediální produkční týmy nebo jakýkoli tým, který hledá neblokující hlasovou komunikaci v reálném čase v sociálně vzdálených pracovních scénářích.

Připraveno z krabice, snadné použití
Náhlavní soupravy se automaticky připojí ihned po vybalení. Nastartujte svůj den.

Pohodlné nošení po celý den
Každý jednotlivý headset váží pouze 168 g, což je lehčí než iPhone12 a nabízí pohodlné nošení po dlouhé hodiny. Náhlavní souprava je dokonale vyrobena z materiálů PC-ABS, které zaručují vynikající flexibilitu a odolnost.

Vyměnitelné náušníky
Pěny na uši a polštářky přes uši jsou k dispozici pro různé preference nošení. Snadná výměna a bezplatné sdílení.

Dobíjecí a vyměnitelná baterie pro prodlouženou pracovní dobu
Každá náhlavní souprava interkomu je dodávána s náhradní lithiovou baterií pro pohodlnou výměnu v terénu a udržuje systémy v provozu s minimálními prostoji. Baterie lze dobíjet externě pomocí speciální multiportové nabíječky. Každé plné nabití trvá pouze 2,5 hodiny, které podporuje až 10 hodin provozu vzdálené náhlavní soupravy a 5 až 6 hodin provozu hlavní náhlavní soupravy v závislosti na počtu připojených vzdálených náhlavních souprav.

Širokopásmová čistá kvalita zvuku pro přesnou koordinaci
Díky podpoře širokopásmové frekvenční odezvy od 150 Hz do 7 kHz a špičkovému výkonu AEC (Acoustic Echo Cancellation) zajišťují interkomové náhlavní soupravy Solidcom C1 autentickou a čistou kvalitu zvuku pro efektivní týmovou práci. Systém, který je vybaven směrovým mikrofonem, který přesně zachycuje hlas mluvčího a zároveň minimalizuje nežádoucí hluk, poskytuje konverzaci bez námahy i v hlučném prostředí.

Zůstaňte ve spojení v zóně pokrytí 1000 stop
Transceiver zabudovaný do hlavní náhlavní soupravy Solidcom C1 vytváří spolehlivou bezdrátovou komunikaci až do vzdálenosti 1000 stop. Váš tým tak může zůstat ve spojení a volně se pohybovat na velké události, natáčení nebo hromadném provozu. Základna Solidcom C1 HUB poskytuje stejné pokrytí stupnice.

Vylepšená stabilita a zabezpečení s DECT 6.0
Solidcom C1, postavený na výkonné platformě DECT 6.0, může zabránit lidem mimo systém slyšet vaši konverzaci pomocí použité šifrovací technologie; a poskytují vynikající stabilitu přenosu se zdvojnásobenou uživatelskou kapacitou na komunikačním kanálu.

Odemkněte další funkce s nasazením HUB (k dispozici jako příslušenství)
Pokračujte v hovoru na cestách s AB Grouping
Základna HUB může udržet tým připojený na cestách, protože je napájena bateriemi, nabízí přenosový dosah 350 m a dva komunikační kanály pro tým.

Několik způsobů nabíjení základny HUB
Základna Solidcom C1 HUB má tři šachty, které umožňují vícenásobné bateriové napájení ze dvou baterií NP-F a/nebo jedné baterie typu V-Mount nebo G-Mount (podle vašeho výběru balení).
*Poznámka: *Balení Solidcom C1 neobsahuje baterie pro základnu HUB.

Kaskádové připojení až 3 systémů
Základna Solidcom C1 HUB se může propojit až se 3 systémy prostřednictvím IP sítě, 2-drátového nebo 4-drátového audio vstupně-výstupního rozhraní, aby vyhovovala složitějším reálným provozním požadavkům.

"OZNÁMENÍ" pro naléhavost
Stanice HUB je navržena s jednotlačítkovou funkcí „ANNOUNCE“. Aktivací této funkce systém ztlumí všechny náhlavní soupravy, což celé posádce umožní slyšet přímé pokyny nebo příkazy ze základny HUB v případě nouze.

Funkce UAC
Stanici Hub lze připojit k počítači nebo PC pro online setkání nebo živé vysílání. Funkce sledování stavu hovoru vyjde brzy v příštím kole.

Směnka
7 000 Kč
Vratná záloha
2 000 Kč
Cena za den
700,00 Kč